Lánc 525H / 130 láncszem
Kód: PIT01526Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Típus: | 525 H |
| Cikkek száma: | 130 |
| Márka: | Yaban / YBN (Taiwanban készült) |
| Külső tábla (hossz): | 29,00 mm |
| Külső tábla (magasság): | 13,00 mm |
| Külső tábla (vastagság): | 2,40 mm |
| Pin ( hossz ): | 20,00 mm |
| Tű (átmérő): | 5,00 mm |
| Belső tábla (hossz): | 30,60 mm |
| Belső tábla ( magasság ): | 14,8 mm |
| Belső tábla ( vastagság): | 2,40 mm |
| Henger (hossz): | 7,50 mm |
| Henger (átmérő): | 10,16 mm |
| Pin térköz: | 15,875 mm |
| A lánc teljes hossza: | ~ 206,5 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
