Lánc 428S / 94 láncszem YBN
Kód: PIT01231Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Típus: | 428 S |
| Cikkek száma: | 94 |
| Márka: | Yaban / YBN (Made in Tajvan) |
| Külső tábla (hossz): | 22,80 mm |
| Külső tábla (magasság): | 10,20 mm |
| Külső tábla (vastagság): | 1,50 mm |
| Pin ( hossz ): | 14,00 mm |
| Tű (átmérő): | 4,44 mm |
| Belső tábla (hossz): | 25,00 mm |
| Belső tábla ( magasság ): | 12,30 mm |
| Belső tábla ( vastagság): | 1,50 mm |
| Henger (hossz): | 5,20 mm |
| Henger ( átmérő): | 8,50 mm |
| Pin térköz: | 12,70 mm |
| A lánc teljes hossza: | ~ 119,4 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
