Lánc 428H / 130 láncszem
Kód: PIT00243Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Típus: | 428 H |
| Cikkek száma: | 130 |
| Márka: | Eredeti ATV (Kínában készült) |
| Külső tábla (hossz): | 23,00 mm |
| Külső tábla (magasság): | 10,40 mm |
| Külső tábla (vastagság): | 1,75 mm |
| Pin ( hossz ): | 16,60 mm |
| Tű (átmérő): | 4,40 mm |
| Belső tábla (hossz): | 24,00 mm |
| Belső tábla ( magasság ): | 11,50 mm |
| Belső tábla ( vastagság): | 1,30 mm |
| Henger (hossz): | 7,50 mm |
| Henger ( átmérő): | 8,50 mm |
| Pin térköz: | 12,60 mm |
| A lánc teljes hossza: | 164 cm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
