Kürt - fekete 12V
Kód: PIT00028Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Magasság: | 96 mm |
| Átlag: | 66 mm |
| Vastagság: | 40 mm |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Tüskék száma: | 1 + 1 |
| Tápfeszültség: | DC 12V |
| Jelenlegi: | 1,5 A |
| Érzékenység: | 100 dB |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
