Kuplungkar - komplett ( + kapcsoló kábellel )
Kód: PIT00834Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Magasság (teljes): | 49 mm |
| Szélesség (teljes): | 86 mm |
| Hossz (teljes): | 225 mm |
| Hossz (kar a csuklótól): | 190 mm |
| A kormánynyílás átmérője: | 22 mm |
| A kész kábelen lévő görgő átmérője: | 8 mm |
| A tengelykapcsoló kapcsoló csatlakozóinak száma: | 2 |
| Csapok száma: | 1 + 1 |
| Kábelhosszúság: | 530 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
