Kuplung beállító készlet - pitbike 154FMI
Kód: PIT01215Termék részletes leírása
Paraméterek:
► A lemez rögzítése
► Nyomólap
A lemez rögzítése
| Szélesség: | 49 mm |
| Magasság: | 18 mm |
| Csavar lyuk: | 6,5 mm |
Nyomólap
| Magasság: | 50 mm |
| Szélesség: | 38 mm |
| Csavar: | M6 |
| Csavar hossza: | 15 mm |
| Csavarkulcshoz alkalmas anya: | 10 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
