Kipufogó - ATV 110/125cc 2in1 - SPORT
Kód: PIT02306Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Hossz (összesen): | 760 mm |
| Szélesség (teljes): | 365 mm |
| Fej átmérő: | 32,5 mm |
| A fejben való megtelepedés hossza: | 23 mm |
| Belső lyuk: | 20 mm |
| Karima vastagsága: | 4 mm |
| A karima furatainak távolsága: | 48 mm |
| A szabály hossza T-ig: | 460 mm |
| Hangtompító hossza: | 220 mm |
| A csappantyú átmérője: | 76 mm |
| Tartólyuk átmérője: | 10 × 30 mm |
| A rögzítő furatok közötti távolság: | 235 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
