Kerékabroncs 16 x 8 - 7" - tárcsa 3x76 mm
Kód: PIT02277Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Méretek: | 16 × 8 - 7" |
| Profil / magasság / : | 16 |
| Szélesség: | 8 |
| Belső átmérő: | 7" |
| Betöltési index: | 17 |
| Sebességindex: | F |
| Lemezek száma: | 4 PR |
| Futófelület magassága: | 8 mm |
| Szelep típusa | AV (autoszelep) |
| Belső lemezlyuk: | 55 mm |
| Furatok távolsága: | 3 × 76 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
