Karburátoros minibike RACING 15mm
Kód: PIT02498Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Karburátor típusa: | - |
| Fojtószelep típusa: | szivattyú |
| Magasság (összesen): | 88 mm |
| Szélesség (teljes): | 57 mm |
| Hossz (összesen): | 30 mm |
| Légszűrő furat átmérője: | 15 mm |
| Rögzítési furat: | 5,5 mm |
| Furatok távolsága: | 31,5 mm |
| A motor karima furatának átmérője: | 15 mm |
| Rögzítési furat: | 5,5 mm |
| Furatok távolsága: | 31,5 mm |
| Üzemanyagtömlő kimenet: | 4,5 - 5 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Alkatrészek ATV-hez, Pitbike-hoz és rollerekhez |
|---|---|
| Motorkerékpár típusa: | Minibike |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
