Karburátor Pitbike 125cc YX140 PZ25-höz
Kód: PIT02494Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Karburátor típusa: | úszó |
| Fojtószelep típusa: | kar - a bal oldalon |
| Szélesség (teljes): | 89 mm |
| Hossz (összesen): | 73 mm |
| Magasság (összesen): | 144 mm |
| Légszűrőnkénti átmérő: | 40 mm |
| Karima furat átmérője: | M6 |
| Rögzítési furatok osztása: | 48 mm |
| Belső karima furata: | 24 mm |
| Üzemanyagtömlő kimenet: | 5-6 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
