Karburátor PD30 LINHAY 260/300 Bashan 250cc-hez
Kód: PIT02337Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Karburátor típusa: | membrán |
| Fojtószelep típusa: | - |
| Szélesség (teljes): | 96 mm |
| Hossz (összesen): | 86 mm |
| Magasság (összesen): | 133 mm |
| Légszűrőnkénti átmérő: | 42 mm |
| A karima külső átmérője: | 35-37 mm |
| Belső karima furata: | 30 mm |
| Üzemanyagtömlő kimenet: | 5-6 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
