Karburátor Bashan / ATV PE30 - sportokhoz
Kód: PIT01531Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Karburátor típusa: | úszó |
| Fojtószelep típusa: | kar |
| Szélesség (teljes): | 92 mm |
| Hossz (teljes): | 82 mm |
| Magasság (teljes): | 160 mm |
| Légszűrőnkénti átmérő: | 48 mm |
| A karima belső átmérője: | 29,5 mm |
| A karima külső átmérője: | 35 mm |
| Üzemanyagtömlő kimenet: | 6-7 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
