Kapcsolókerék 17T T8F
Kód: PIT02532Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Fogak száma: | 17 |
| Típus: | T8F |
| Fogaskerék szélessége: | 4 mm |
| Teljes szélesség: | 12 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Külső tárolási átmérő: | 23 mm |
| Belső átmérő: | 11 mm / 14 mm |
| A hornyok száma: | 6 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
