Izzó 12V 35/35W P15D
Kód: PIT01630Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Magasság (teljes): | 43 mm |
| Átlagos ( bankok ): | 19 mm |
| Átmérő (ujjak): | 25 mm |
| Izzó típusa: | P15D |
| Ujj típusa: | P15D |
| Szálak száma: | 2 |
| Tápfeszültség: | 12V |
| Teljesítmény: | 35W / 35W |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
