Izzó 12V 21W BA15s 2D8
Kód: PIT01268Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Magasság (teljes): | 48 mm |
| Átlagos ( bankok ): | 25 mm |
| Átmérő (ujjak): | 15 mm |
| Izzó típusa: | 2D8 |
| Ujj típusa: | BA15S |
| Szálak száma: | 1 |
| Tápfeszültség: | 12 V |
| Teljesítmény: | 21 W |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
