Izzó 12V 21/5W BAY15D 2D9
Kód: PIT01267Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Magasság (teljes): | 48 mm |
| Átlagos ( bankok ): | 25 mm |
| Átmérő (ujjak): | 15 mm |
| Izzó típusa: | 2D9 |
| Ujj típusa: | BAY15D |
| Szálak száma: | 2 |
| Tápfeszültség: | 12V |
| Teljesítmény: | 21W / 5W |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
