Izzó 12V 10/5W BAY15D
Kód: PIT00054Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Magasság (teljes): | 33 mm |
| Átlagos ( bankok ): | 18 mm |
| Átmérő (ujjak): | 15 mm |
| Izzó típusa: | G18.5 |
| Ujj típusa: | BAY15D |
| Szálak száma: | 2 |
| Tápfeszültség: | 12V |
| Teljesítmény: | 10W / 5W |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
