Irányjelzők PARA - karbon
Kód: PIT01394Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Csapok száma: | 1 + 1 |
| Izzó típusa: | BA9S |
| Teljesítmény: | 12 V |
| Magasság (teljes): | 37 mm |
| Szélesség (teljes): | 28 mm |
| Hossz (teljes): | 100 mm |
| Magasság ( diák ): | 39 mm |
| Hossz ( diák ): | 50 mm |
| Rögzítő csavar: | M8 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
