Irányjelzők - HAR
Kód: PIT01272Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Tüskék száma: | 1 + 1 |
| Teljesítmény: | DC / AC 12 V |
| Magasság (a csúszda átmérője): | 78 mm |
| Szélesség: | 77 mm |
| Hossz (teljes): | 105 mm |
| Rögzítési furat: | 10 mm |
| Kábel hossza: | 170 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
