Irányjelzők - BLIK
Kód: PIT01395Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Tüskék száma: | 1 + 1 |
| Teljesítmény: | 12 V |
| Magasság: | 30 mm |
| Szélesség: | 35 mm |
| Hossz (teljes): | 89 mm |
| Hossz (világító üveg): | 37 mm |
| Rögzítési menet: | M10 × 19 mm |
| Kábel hossza: | 240 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
