Irányjelzők - Bashan eredeti
Kód: PIT01507Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Tüskék száma: | 1 + 1 |
| Teljesítmény: | DC 12 V |
| Magasság: | 43 mm |
| Szélesség: | 81 mm |
| Hossz (teljes): | 125 mm |
| Hossz (világító üveg): | 57 mm |
| Rögzítési menet: | M10 × 13 mm |
| Kábel hossza: | 320 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
