Irányjelző megszakító - kocka
Kód: PIT00579Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Csapok száma: | 1 + 1 + 1 |
| Magasság (összesen): | 71 mm |
| Magasság (a megszakító): | 42 mm |
| Szélesség: | 30 mm |
| Hossz: | 30 mm |
| A rögzítő furat átmérője: | 7 mm |
| Furatok távolsága: | 17 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
