Indukciós tekercs (1kon-2pin) - apa
Kód: PIT01063Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Tüskék száma: | 2 |
| Átlag: | 35 mm / 45 mm |
| Szélesség: | 40 mm / 73 mm |
| Rögzítési furatok: | 6 × 9 mm |
| Furatok távolsága: | 56 mm |
| Tápkábel hossza: | 180 mm |
| A cső nagyfeszültségű kábelének hossza: | 400 mm |
• a cső 90°-os szögű
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
