Indítótengely - pitbike 1-es típus
Kód: PIT00605Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Tengely hossza: | 200 mm |
| Indítókaronkénti átmérő: | 12,5 / 13 mm |
| Tengely átmérő: | 13 mm |
| Rugó átmérője: | 40 mm |
| A fogaskerék átmérője: | 45,5 mm |
| Fogszélesség: | 10 mm |
| Fogak száma: | 22 mm |
| Csapágyba illesztés: | 13,5 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
