Indítókapcsoló - pitbike
Kód: PIT00315Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Tüskék száma: | 1 + 1 |
| Szélesség (teljes): | 21 mm |
| Magasság (teljes): | 44 mm |
| Vastagság (összesen): | 41 mm |
| Kormánynyitás: | 22 mm |
| Válts pozíciókat | BE - KI |
| Kábel hossza: | 650 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
