Indító szabadonfutó 3cline 200-250cc - komplett
Kód: PIT01474Termék részletes leírása
Paraméterek:
Szabadonfutó:
| Külső átmérő: | 89 mm |
| Belső átmérő: | 54 mm |
| Ékek száma: | 3 |
| Csavarlyuk átmérője: | M8 |
| A rögzítési furatok osztása: | 3 × 65 mm |
| Lövés az alábbi irányba: | balkezes |
Fogaskerék:
| Fogak száma: | 57 |
| Külső átmérő: | 118 mm |
| Szabadonfutó csapágy átmérője: | 54 mm |
| Tengelyenkénti belső átmérő: | 22 mm |
| Szélesség (teljes): | 31 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
