Indító és alapjárat + gufero
Kód: PIT00447Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Indítófokozat
► Szabadonfutó hajtómű
► Gufero
Indító fokozat:
| Fogak száma: | 12 |
| Külső átmérő (fogak): | 26,50 mm |
| Külső átmérő: | 16 mm |
| Hossz: | 14 mm |
| Belső átmérő: | 10,50 mm / 11,50 mm |
| A hornyok száma: | 22 |
Szabadonfutó sebességváltó:
| Fogak száma: | 41 |
| Külső átmérő: | 85 mm |
| Tárolási átmérő alapjáraton: | 38 mm |
| A gufero belső átmérője: | 30 mm |
| Tengelyenkénti belső átmérő: | 19 mm |
| Szélesség (teljes): | 28 mm |
Gufero:
TC 18,9 x 30 x 5 x 6
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
