Indító 64z/18z + tengely
Kód: PIT01277Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Az önindító áttétele
► Tengely
Az önindító áttétele:
| Fogak száma: | 64 |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Fogszélesség: | 7,5 mm |
| Fogak száma: | 18 |
| Külső átmérő: | 36 mm |
| Fogszélesség: | 7 mm |
| A felszerelés hossza: | 25 mm |
| Tengely furat: | 10 mm |
| Csapágy típusa: | HK1010 |
| Csapágyak száma: | 2 db |
Tengely:
| Hossz: | 45 mm |
| Átlag: | 10 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
