Indító 62z/18z
Kód: PIT02272Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Fogak száma: | 62 |
| Külső átmérő: | 64,5 mm |
| Fogszélesség: | 7,5 mm |
| Fogak száma: | 18 |
| Külső átmérő: | 36,5 mm |
| Fogszélesség: | 6,5 mm |
| Fogaskerék hossza: | 24 |
| Csapágy típusa: | KK1010 |
| Tengely furat: | 10 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
