Indító 61z/21z- nagy 156FMI
Kód: PIT01203Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Fogak száma: | 61 |
| Külső átmérő: | 63 mm |
| Fogszélesség: | 7,5 mm |
| Fogak száma: | 21 |
| Külső átmérő: | 36,5 mm |
| Fogszélesség: | 8 mm |
| Fogaskerék hossza: | 27 mm |
| Tengelyátmérő: | 10 mm |
| Tengely hossza: | 44,5 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
