Indító 60z/17z + tengely
Kód: PIT02361Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Fogak száma: | 60 |
| Külső átmérő: | 62,5 mm |
| Fogszélesség: | 7 mm |
| Fogak száma: | 17 |
| Külső átmérő: | 33 mm |
| Fogszélesség: | 6,5 mm |
| A felszerelés hossza: | 25 mm |
| Tengely furat: | 10 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
