Indító 49z/17z
Kód: PIT02273Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Fogak száma: | 49 |
| Külső átmérő: | 50 mm |
| Fogszélesség: | 8 mm |
| Fogak száma: | 17 |
| Külső átmérő: | 34 mm |
| Fogszélesség: | 6,50 mm |
| Tengelyátmérő: | 10 mm |
| A felszerelés hossza: | 29,50 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
