Indító 49z/17z + tengely
Kód: PIT00398Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Az önindító áttétele
► Tengely
Az önindító áttétele:
| Fogak száma: | 49 |
| Külső átmérő: | 50 mm |
| Fogszélesség: | 7,5 mm |
| Fogak száma: | 17 |
| Külső átmérő: | 34 mm |
| Fogszélesség: | 7 mm |
| Tengelyátmérő: | 10 mm |
| Tengely hossza: | 46 mm |
| A felszerelés hossza: | 29,50 mm |
Tengely:
| Hossz: | 46 mm |
| Átlag: | 10 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
