Indító 15z/17z + tengely kicsi 156FMI
Kód: PIT01178Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Fogak száma: | 15 |
| Külső átmérő: | 37 mm |
| Fogszélesség: | 8 mm |
| Fogak száma: | 17 |
| Külső átmérő: | 29 mm |
| Fogszélesség: | 7 mm |
| Tengelyátmérő: | 10 mm |
| Tengely hossza: | 52 mm |
| A felszerelés hossza: | 32,5 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
