Időzítő készlet 110cc
Kód: PIT00097Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Vezérműlánc
► Furnér kar
► Vezetőkerék
► Olajszivattyú hajtókerék
► Vezetőkerék (hengerben)
Vezérműlánc:
| Cellák száma: | 84 |
| Típus: | 25 H |
| Márka: | DID (Made in Japan) / HYT |
| Pin hossza: | 9 mm |
| Pin térköz: | 6,35 mm |
| A lánc teljes hossza: | ~533,5 mm |
Furnér kar:
| Hossz: | 100 mm |
| A lyuk: | 12 mm |
| Tárolási átmérő: | 10 mm |
Vezetőkerék:
| Fogak száma: | 18 |
| Szélesség (teljes): | 9 mm |
| A lánc fogainak szélessége: | 3 mm |
| Külső átmérő (teljes): | 34 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
Olajszivattyú hajtómű:
| Fogak száma: | 25 |
| Szélesség (teljes): | 13 mm |
| A lánc fogainak szélessége: | 2-3 mm |
| Külső átmérő (teljes): | 52 mm |
| Belső szál: | M6 |
Vezetőkerék (hengerben):
| Külső átmérő: | 40/44 mm |
| Szélesség (teljes): | 12 mm |
| A láncon lévő csúszó rész szélessége: | 3 mm |
| Belső átmérő: | 6 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
