Hengerkészlet 75cc - 47mm
Kód: PIT01111Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Henger
► Dugattyú
► Dugattyúgyűrűk
► Pin
► Segers
► Tömítés a fej alatt
► Tömítés a henger alatt
Henger:
| Tartalom: | 72 cc |
| Szélesség (teljes): | 117 mm |
| Hossz (teljes): | 109 mm |
| Magasság (henger): | 62,5 mm |
| Magasság (betéttel): | 88,5 mm |
| Belső átmérő ( fúrás ): |
47 mm |
| A betét külső átmérője: | 52,50 mm |
| Olajlyuk átmérője: | 10 mm |
| A vezérműlánc furatának átmérője: | 74 mm × 18 mm / 63 mm × 16 mm |
| Lyuktávolság: | 46 mm × 50,5 mm × 48,5 mm x 50,0 mm / 68,5 mm x 69,5 mm |
| Lyuk átmérője: | 8 mm |
Dugattyú:
| Magasság: | 42 mm |
| Átlag: | 47 mm |
| A gyűrűk hornyainak száma: | 3 |
| Horony szélessége: | 1,1 mm / 1,1 mm / 2,1 mm |
| Horonymélység: | 2,5 mm |
| Dugattyúcsap furata: | 13 mm |
Dugattyúgyűrűk:
| Számol: | 5 db |
Dugattyúcsap:
| Hossz: | 38 mm |
| Külső átmérő: | 13 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
Hengerfejtömítés:
| Magasság (teljes): | 107 mm |
| Szélesség (teljes): | 105 mm |
| Vastagság: | 1,50 mm |
| Hengerfurat átmérője: | 47,50 mm |
| Csaplyukak átmérője: | 1 × 7 mm / 2 × 8 mm / 1 × 13 mm |
| Olajlyuk átmérője: | 19 mm |
| A vezérműlánc furatának átmérője: | 75 × 18 mm |
Tömítés a henger alatt:
| Magasság (teljes): | 107 mm |
| Szélesség (teljes): | 90 mm |
| Vastagság: | 0,6 mm |
| Hengerfurat átmérője: | 55,5 mm |
| Csaplyukak átmérője: | 3 × 8 mm / 1 × 17 × 8 mm |
| Olajlyuk átmérője: | 16 mm |
| A vezérműlánc furatának átmérője: | 62 × 19 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
