Hengerkészlet 250cc 65,50mm / 15mm - Zongshen levegő
Kód: PIT01984Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Henger
► Dugattyú
► Dugattyúgyűrűk
► Pin
► Segers
► Tömítés a fej alatt
► Tömítés a henger alatt
Henger:
| Szélesség (teljes): | 158 mm |
| Hossz (teljes): | 147 mm |
| Magasság (henger): | 81 mm |
| Magasság (betéttel): | 106,5 mm |
| Belső átmérő (fúrás): | 65,50 mm |
| A betét külső átmérője: | 68,80 mm |
| Az elosztó nyílás átmérője: | 67 mm × 14 mm |
| Lyuktávolság (egy sorban): | 61 × 65 × 57 × 60 mm |
| A furatok távolsága (tengely): | 87,5 × 84 mm |
| Lyuk átmérője: | 2 × 9 mm / 1 × 9,5 mm |
| Vezérműlánc csap furata: | 30 mm |
| Rögzítési furat: | M6 |
| Furatok távolsága: | 41 mm |
Dugattyú:
| Magasság: | 42,5 mm |
| Átlag: | 65,50 mm |
| A gyűrűk hornyainak száma: | 3 |
| Horony szélessége: | 0,8 mm / 0,8 mm / 2,6 mm |
| Horonymélység: | 3,2 mm |
| Dugattyúcsap furata: | 15 mm |
Dugattyúgyűrűk:
| Számol: | 5 db |
Dugattyúcsap:
| Hossz: | 48 mm |
| Külső átmérő: | 15 mm |
| Belső átmérő: | 9,5 mm |
Hengerfejtömítés:
| Magasság (teljes): | 126 mm |
| Szélesség (teljes): | 120 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Hengerfurat átmérője: | 66 mm |
| Csaplyukak átmérője: | 2 × 8,5 mm / 2 × 10 mm |
| A vezérműlánc furatának átmérője: | 80 mm × 15 - 21 mm |
Tömítés a henger alatt:
| Magasság (teljes): | 122 mm |
| Szélesség (teljes): | 92 mm |
| Vastagság: | 0,6 mm |
| Hengerfurat átmérője: | 70,5 mm |
| Csaplyukak átmérője: | 2 × 9 mm / 2 × 10 mm |
| A vezérműlánc furatának átmérője: | 65 mm × 13 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
