Hengerkészlet 200cc 63,40mm / 15mm - levegő
Kód: PIT00797Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Henger
► Dugattyú
► Dugattyúgyűrűk
► Pin
► Segers
► Tömítés a fej alatt
► Tömítés a henger alatt
Henger:
| Szélesség (teljes): | 155 mm |
| Hossz (teljes): | 147 mm |
| Magasság (henger): | 76 mm |
| Magasság (betéttel): | 104 mm |
| Belső átmérő (fúrás): | 63,40 mm |
| A betét külső átmérője: | 68,40 mm |
| Olajlyuk átmérője: | 19 mm |
| A furat átmérője a billenők tengelyén: | 22 mm |
| Az elosztó nyílás átmérője: | 88 mm × 28 mm |
| Az elosztó rúd nyílásának átmérője: | 13 mm |
| Lyuktávolság: | 61 × 65 × 57 × 60 mm |
| Lyuk átmérője: | 3 × 10 mm / 1 × 9 mm |
Dugattyú:
| Magasság: | 45 mm |
| Átlag: | 63,40 mm |
| A gyűrűk hornyainak száma: | 3 |
| Horony szélessége: | 1 mm / 1 mm / 2,5 mm |
| Horonymélység: | 3 mm |
| Dugattyúcsap furata: | 15 mm |
Dugattyúgyűrűk:
| Számol: | 5 db |
Dugattyúcsap:
| Hossz: | 48 mm |
| Külső átmérő: | 15 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
Hengerfejtömítés:
| Magasság (teljes): | 92 mm |
| Szélesség (teljes): | 125 mm |
| Vastagság: | 0,6 mm |
| Hengerfurat átmérője: | 63,5 mm |
| Csaplyukak átmérője: | 10 mm |
| Olajlyuk átmérője: | 9 mm |
| Az elosztó nyílás átmérője: | 68 × 18 mm |
Tömítés a henger alatt:
| Magasság (teljes): | 101 mm |
| Szélesség (teljes): | 132 mm |
| Vastagság: | 0,6 mm |
| Hengerfurat átmérője: | 71 mm |
| Csaplyukak átmérője: | 1 × 8 mm / 1 × 9 mm / 2 × 10 mm |
| Az elosztó nyílás átmérője: | 85 × 33 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
