Hengerkészlet 125cc 54.00mm / 13mm - Zongshen 154FMI
Kód: PIT01698Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Henger
► Dugattyú
► Dugattyúgyűrűk
► Pin
► Segers
► Tömítés a fej alatt
► Tömítés a henger alatt
Henger:
| Szélesség (teljes): | 120 mm |
| Hossz (teljes): | 143 mm |
| Magasság (henger): | 69 mm |
| Magasság (betéttel): | 93 mm |
| Belső átmérő (fúrás): | 54 mm |
| A betét külső átmérője: | 58,5 mm |
| Olajlyuk átmérője: | 12 mm |
| A vezérműlánc furatának átmérője: | 18 × 83 mm |
| Lyuktávolság: | 51 × 51 × 51 × 48 mm / 71 × 71 mm |
| A lyukak átmérője: | 1×7 mm / 3 × 8 mm |
Dugattyú:
| Magasság: | 40 mm |
| Átlag: | 56 mm |
| A gyűrűk hornyainak száma: | 3 |
| Horony szélessége: | 1,1 mm / 1,1 mm / 2,5 mm |
| Horonymélység: | 2,6 mm |
| Dugattyúcsap furata: | 13 mm |
Dugattyúgyűrűk:
| Számol: | 5 db |
Dugattyúcsap:
| Hossz: | 39 mm |
| Külső átmérő: | 13 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
Hengerfejtömítés:
| Magasság (teljes): | 109 mm |
| Szélesség (teljes): | 109 mm |
| Vastagság: | 0,6 mm |
| Hengerfurat átmérője: | 56 mm |
| Csaplyukak átmérője: | 1 × 7 mm / 3 × 8 mm |
| Olajlyuk átmérője: | 14 × 22 mm |
| A vezérműlánc furatának átmérője: | 83 × 18 mm |
Tömítés a henger alatt:
| Magasság (teljes): | 108 mm |
| Szélesség (teljes): | 90 mm |
| Vastagság: | 0,6 mm |
| Hengerfurat átmérője: | 59 mm |
| Csaplyukak átmérője: | 3 × 8 mm / 1 × 17 × 9 mm |
| Olajlyuk átmérője: | 17 mm |
| A vezérműlánc furatának átmérője: | 63 × 20 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
