Henger 125cc - 56,50mm - Xmoto
Kód: PIT01498Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Szélesség (teljes): | 160 mm |
| Hossz (teljes): | 137 mm |
| Magasság (henger): | 68 mm |
| Magasság (betéttel): | 96,5 mm |
| Belső átmérő (fúrás): | 56,40 mm |
| A betét külső átmérője: | 52,4 mm |
| A vezérműlánc furatának átmérője: | 68 × 13 mm |
| Lyuktávolság: | 56 × 65 × 56 × 65 mm / 88 × 88 mm |
| Lyuk átmérője: | 1 × 9 mm, 3 × 10 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
