Henger 110cc - 52,40mm
Kód: PIT00282Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Szélesség (teljes): | 130 mm |
| Hossz (teljes): | 123 mm |
| Magasság (henger): | 69,50 mm |
| Magasság (betéttel): | 95 mm |
| Belső átmérő (fúrás): | 52,40 mm |
| A betét külső átmérője: | 56,40 mm |
| Olajlyuk átmérője: | 10 mm |
| A vezérműlánc furatának átmérője: | 77 mm × 19 mm / 64 mm × 16 mm |
| Lyuktávolság: | 50,5 × 47 × 50,5 × 48,5 mm |
| Lyuk átmérője: | 8 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
