Hátsó lengővilla ATV 125cc - 8"
Kód: PIT02268Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Hossz (összesen): | 410 mm |
| Szélesség: | 110 mm |
| Település hossza a tengelyen: | 195 mm |
| Csapágy átmérő: | 28 mm |
| A hangtompító nyitási szélessége: | 27 mm |
| Lengéscsillapító csavarok furatai: | 10 mm |
| Lyuk a ház rögzítéséhez: | 10 mm |
| Az alsó furnérhorony hossza: | 46 mm |
| Lyuk a ház forgácslapjához: | 9 × 13 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
