Hátsó lengéscsillapító - 290x11mm - Pitbike
Kód: PIT02162Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Teljes hossz: | 320 mm |
| Lyuk távolság (a csavar tengelyétől a tengelyig): |
290 mm |
| Lyuk átmérője: | 10 mm |
| Nyitás szélessége: | 21 mm |
| Lengéscsillapító átmérője (teljes): | 66 mm |
| Rugó átmérője: | 11,2 mm |
| Rugó hossza: | 140-170 mm |
| A keménység beállítása: | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Alkatrészek ATV-hez, Pitbike-hoz és rollerekhez |
|---|---|
| A rögzítő furat átmérője: | 10 mm |
| A rögzítő furat szélessége: | 21 mm |
| A rögzítőfuratok tengelyei közötti távolság: | 290 mm |
| Elhelyezkedés: | Hátulsó |
| Felfüggesztés típusa: | Olajos |
| Motorkerékpár típusa: | Pit bike, ATV |
| Rugó átmérője: | 11,2 mm |
| Színes: | Fekete |
| Teljes hossz: | 320 mm |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
