Hátsó lengéscsillapító - 270x6mm - sárga
Kód: PIT03042Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
Lát. kép sz. 2
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Alkatrészek ATV-hez, Pitbike-hoz és rollerekhez |
|---|---|
| A rögzítő furat átmérője: | 10 mm |
| A rögzítő furat szélessége: | 20 mm |
| A rögzítőfuratok tengelyei közötti távolság: | 260 mm |
| Elhelyezkedés: | Hátulsó |
| Felfüggesztés típusa: | Olajos |
| Motorkerékpár típusa: | Pit bike, ATV |
| Rugó átmérője: | 7 mm |
| Színes: | Sárga |
| Teljes hossz: | 280 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
