Hátsó lengéscsillapító - 265x8mm - fekete
Kód: PIT02598Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Teljes hossz: | 295 mm |
| Lyuk távolság (a csavar tengelyétől a tengelyig): |
265 mm |
| Lyuk átmérője: | 10 mm |
| Nyitás szélessége: | 21 mm |
| Lengéscsillapító átmérője (teljes): | 60 mm |
| Rugó átmérője: | 8 mm |
| Rugó hossza: | 155 mm |
| A keménység beállítása: | 5 fok |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Alkatrészek ATV-hez, Pitbike-hoz és rollerekhez |
|---|---|
| A rögzítő furat átmérője: | 10 mm |
| Elhelyezkedés: | Hátulsó |
| Motorkerékpár típusa: | Pit bike, ATV |
| Színes: | Fekete |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
