Hátsó lengéscsillapító - 185x8mm - minibike - minicross
Kód: PIT02206Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Teljes hossz: | 215 mm |
| Furattávolság (a csavar tengelyétől a tengelyig): | 185 mm |
| Lyuk átmérője: | 8 mm |
| Nyitás szélessége: | 21 mm |
| Lengéscsillapító átmérője (teljes): | 47 mm |
| Rugó átmérője: | 8 mm |
| Rugó hossza: | 105 mm |
| A keménység beállítása: | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Alkatrészek ATV-hez, Pitbike-hoz és rollerekhez |
|---|---|
| A rögzítő furat átmérője: | 8 mm |
| A rögzítő furat szélessége: | 21 mm |
| A rögzítőfuratok tengelyei közötti távolság: | 185 mm |
| Elhelyezkedés: | Hátulsó |
| Felfüggesztés típusa: | Olajos |
| Motorkerékpár típusa: | Minibike |
| Rugó átmérője: | 8 mm |
| Színes: | Fekete |
| Teljes hossz: | 215 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
