Hátsó lengéscsillapító - 150x7mm - minibike
Kód: PIT00734Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Teljes hossz: | 170 mm |
| Furattávolság (a csavar tengelyétől a tengelyig): | 149 mm |
| Lyuk átmérője: | 8 mm |
| Nyitás szélessége: | 24 mm |
| Lengéscsillapító átmérője (teljes): | 43 mm |
| Rugó átmérője: | 7 mm |
| Rugó hossza: | 87 mm |
| A keménység beállítása: | 75-95 mm (rugóhossz) |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Alkatrészek ATV-hez, Pitbike-hoz és rollerekhez |
|---|---|
| A rögzítő furat átmérője: | 8 mm |
| A rögzítő furat szélessége: | 24 mm |
| A rögzítőfuratok tengelyei közötti távolság: | 149 mm |
| Elhelyezkedés: | Hátulsó |
| Felfüggesztés típusa: | Olajos |
| Motorkerékpár típusa: | Minibike |
| Rugó átmérője: | 7 mm |
| Színes: | Fekete |
| Teljes hossz: | 170 mm |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
