Hátsó lámpa ATV 125cc - bal
Kód: PIT02136Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Tüskék száma: | 3 |
| Magasság (teljes): | 120 mm |
| Magasság (csúszdák): | 90 mm |
| Szélesség (teljes): | 130 mm |
| Szélesség (diák): | 125 mm |
| Vastagság: | 90 mm |
| Kábel hossza: | 320 mm |
| A rögzítőfurat átmérője: | 5,5 mm |
| A rögzítési furatok osztása: | 108 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
