Hátsó kerékagy 4 x 110 mm
Kód: PIT00621Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Átmérő (lyukak): | 22,5 mm / 24,5 mm |
| Helyek száma: | 23 |
| Hossz (hornyok): | 31 mm |
| Hossz (agy): | 56 mm |
| A lemez átmérője: | 90 mm |
| Csap átmérője: | M10 |
| Csapok hossza: | 22 mm |
| Pin térköz: | 77,5 × 77,5 × 77,5 × 77,5 mm / 110 × 110 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
