Hátsó kerék felni 6,5" 3x33mm - szürke
Kód: PIT00952Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Méret: | 2,35 × 6,5 |
| Külső átmérő: | 180 mm |
| Külső szélesség: | 68 mm |
| Belső szélesség: | 60 mm |
| Belső lyuk: | 21 mm |
| Belső rögzítés a csapágyra: | 26 mm |
| Csapágy típusa: | - |
| Lyuk hossza: | 152 mm |
| Furat a féktárcsa/rozetta rögzítéséhez: | M5 |
| A féktárcsa / rozetta furatainak távolsága: | 33 mm × 33 mm × 33 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Alkatrészek ATV-hez, Pitbike-hoz és rollerekhez |
|---|---|
| Motorkerékpár típusa: | Minibike |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
